Co můžeme udělat na jaře pro krásu vlasů?

Co můžeme udělat na jaře pro krásu vlasů? - obrázek
Co můžeme udělat na jaře pro krásu vlasů? - obrázek

 

 

Vlasy jsou obrazem našeho zdraví, obrazem naší péče o sebe. Velký vliv na kvalitu vlasů mají dědičné dispozice a pak také to, jak o ně pečujeme zvnějšku a co jim dodáváme zevnitř.

Chcete-li mít zdravé vlasy, vyhýbejte se nekvalitní vlasové kosmetice. Vyhýbejte se také nekvalitním potravinám. Ty obecně neprospívají organismu a tedy také vlasům.

Pro zdravý porost musíme do organismu dodat potřebné látky. Ženám ubývá přirozeného ženského hormonu, a proto nezaškodí dodat ho do těla přirozeným způsobem. Ideální je jeřáb ptačího, lékořice, maliník a měsíček.

Pak také tělo musíme očistit od bakterií, plísní, které na vypadávání mohou mít podíl. V tom nám pomůže lichořeřišnice a penízovka.

A aby měl vlas také výživu, tak si pomůžeme gemmoterapeutiky (tinktury z pupenů rostlin) z borovice, sekvoje a jedle. Všechny tyto přípravky obsahují spoustu prvků potřebných k výživě vlasů.

Od léčitelů, masérů a kadeřníků máme prověřený návod k vnějšímu použití, který je velice účinný.

a)    uděláme zábal z lopuchového oleje asi 20 minut

b)    umyjeme šetrným šamponem

c)     sprej lopuch zhotovený z extraktů lichořeřišnice, kořenů kopřivy a lopuchu nastříkáme do pokožky vlasů a promasírujeme

 

 

Paní Jarmila Podhorná doporučuje produkty firmy Naděje:

           

Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky – vlasy (Kúra - K37)

Cílem této bylinné kúry je zabránit vypadávání vlasů, zlepšit jejich kvalitu a také kvalitu pokožky ve vlasech - lupénka, ekzémy, lupy.

 

Složení:

LICHOŘEŘIŠNICE - díky silným antibakteriálním účinkům omezuje nadměrný výskyt nežádoucích bakterií v močových i v dýchacích cestách a pomáhá tak v obranných procesech při nastuzení.

PENÍZOVKA - zlepšuje činnost slinivky, zlepšuje stav při ischemické chorobě srdeční, čistí pokožku, má silné protinádorové a antibakteriální působení.

BŘÍZA - stimuluje jaterní funkce, zlepšuje osteoporózu, ovlivňuje činnost slinivky a jater, bere se jako přípravný prostředek k vlastnímu užívání pro svoji silnou čistící schopnost.

ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA - zlepšuje zánětlivé stavy, angíny, křečové žíly, nemoci kostí a kloubů, dny, působí antirevmaticky.

LOPUCHOVÝ OLEJ

Má zklidňující účinek na nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, pomáhá čistit tělo od škodlivých zplodin metabolismu, podporuje dobrou průchodnost lymfatických cest. Příznivě působí při akné a ekzémech.

VÝLUH Z LOPUCHU - sprej

Přípravek zlepšuje kvalitu vlasů a pokožky ve vlasech, posiluje a zabraňuje vypadávání vlasů, zkvalitňuje vlasový porost, odstraňuje zevně nadměrné pocení v podpaží a změny pokožky, hojí akné.