Diskuzní fórum a Kluby

Vážení návštěvnici, milí čtenáři,

redakce PORODNICE.cz pro Vás připravila oddělení obecných Diskuzních fór  a specializovaně zaměřených diskusních Klubů.

Diskuzní fóra mají sloužit nejširší veřejnosti našich čtenářů, obvykle zdravých žen, které si potřebují více méně s někým pouze popovídat.  Diskuzní fóra nebudou redakčně redigována, pokud se ovšem nestanou útočištěm  duševně vyšinutých spoluobčanů, jak se bohužel na internetu občas stává.

newborn_in_cap.jpgKluby představují zásadně jiný program. Od specializovaně zaměřených Klubů  si slibujeme, že vznikne prostor, kde si budou ženy, u jejichž dětí nebo u nich samotných  moci vyměňovat cenné informace, každodenní zkušenosti, které jim každodenně osud v jejich nelehké situace přináší. Kluby budou, pokud nám síly stačí, kontrolovány  a pravděpodobně i mírně korigovány. Od komunikace lidí se stejným zdravotním problémem očekáváme předávání rad a zkušeností, které často nejsou ani v nejlepších učebnicích. A na druhé straně by probírané stesky mohly být i pro odborníky inspirací pro další jejich práci.

Teprve čas ukáže, zdali se naplní naše naděje a očekávání. V každém případě internetové prostředí je natolik pružné, že poměrně snadno můžeme projekt upravit podle aktuálně vzniklé potřeby.    

Jak Diskuzní fóra, tak i Kluby jsou rozděleny do hlavních témat a to podle časového vývoje. Žena nejprve plánuje otěhotnět, otěhotní, následuje péče o těhotnou ženu, porodí a po šestinedělí většina hledá optimální antikoncepční metodu.

Grafická přehlednost a snadná navigace Vás dovede k přihlášení se do konkrétního diskuzního fóra, kde budete moci vyjádřit svůj vlastní názor nebo dokonce založit a přidat vlastní diskusní téma.

                                                                  

                                                                                                   Redakce PORODNICE.cz