Svezte se na vlně barevných dámských tenisek

Svezte se na vlně barevných dámských tenisek - obrázek
Svezte se na vlně barevných dámských tenisek - obrázek


Barevné tenisky přináší romaznitost do světa obuvi. Dříve byly považovány za převážně sportovní obuv, v dnešní době jsou pohodlné tenisky součástí každodenního šatníku, i toho pracovního.

Léto je období, kdy můžete pustit uzdu své fantazii a kreativitě. Vybírejte z jemných pastelových odstínů až po výrazné a odvážné barvy. Připravte se, že vás tyhle pestrobarevné dámské tenisky zcela pohltí.

Nebojte se vzorů
Bílé tenisky a černé tenisky jsou klasikou, na kterou nelze dopustit. Obuv v základních
barvách vždy snadno zkombinujete se zbytkem šatníku, a proto by neměly chybět v základní
výbavě každé ženy. Elegantní bílé tenisky pohodlně vynosíte k šatům, sukni nebo
společenským kalhotám. Můžete se tak cítit pohodlně po celý den i v případě formálních
společenských událostí.

Ale co se tohle léto odlišit s designem, který jen tak na někom neuvidíte? Mrkněte na celou nabídku Rieker a vyberte si extravagantní pár i pro sebe. Právě jaro a léto je ideální dobou, kdy můžete dát na odiv svůj jedinečný vkus. Tak se připravte na dávku komplimentů od svých přátel, kolegů i náhodných kolemjdoucích!
Nejsou odvážné vzory pro vás to pravé? Pastelové barvy ve spojení s komfortní obuví vám přinesou  nezapomenutelný zážitek, který si zamilujete na první obutí. Modré, růžové, béžové, zelené - které botky budou vaše? A nebo úplně jiné? 

Kombinace s výraznou podešví 

Tenisky jsou oprávněně považovány za nejpohodlnější obuv. Ale proč si klasické provedení neozvláštnit výraznou podešví, která bude dominovat celé obuvi? Neotřelé provedení
tenisek může výrazně oživit jakýkoliv outfit
, ať už jde o sportovní soupravu, letní šaty a
nebo rifle. Experimentuje a vytvořte stylovou kombinaci, ve které se budete cítit dobře!

 

Tenisky na platformě jsou ideální, pokud chcete opticky prodloužit nohy, ale zároveň si užít komfortní obuv. S těmito teniskami si můžete pohodlně vyrazit do města na nákup nebo klidně na delší procházku. Díky technologii Antistress, která tlumí nárazy při došlapu, bude postaráno také o vaše klouby a záda.

A co říkáte na kombinaci tenisek a klínku? I takové spojení naleznete na Rieker! Dominantní klínek zaujme na první pohled a přidá svým nositelům na výšce i ženskosti. Fantazii se meze nekladou a proto si vybírejte obuv, která vám přinese pohodlí a dobrou náladu.

Pokud stále nevíte, po jakých botách sáhnout, mrkněte na širokou nabídku na Rieker-eshop.cz, kde vám jistě něco padne do oka.