Soutěž o elegantní kabelky pro maminky IL Tutto a knihu

Soutěž o elegantní kabelky pro maminky IL Tutto a knihu - obrázek
Soutěž o elegantní kabelky pro maminky IL Tutto a knihu - obrázek

Zodpovězte tři jednoduché otázky a získejte tak šanci vyhrát EVIE perfektní luxusní kabelku pro každou zaneprázdněnou maminku od australské značky IL Tutto a jednu publikaci 4. vydání Knihy o těhotenství a dítěti od autora Doc. MUDr. Antonína Pařízka, CSc.

IL Tutto – jsou kabelky pro moderní maminky, které chtějí praktickou tašku na kočárek se vzhledem elegantní krásné kabelky.

Buďte jako Cate Blanchett, Naomi Watts… světové celebrity, které si oblíbily kabelky IL Tutto

1. cena - EVIE – černá praktická luxusní kabelka pro maminky i přebalovací taška značky IL Tutto. Obsahuje: termoobal na lahvičku, nepropustnou přebalovací podložku a přívěšek IL Tutto medvídek
2. cena – MELORESCUE – taštička první pomoci na ošetření malých bolístek vašeho dítěte od MELOBABY. Obsahuje: malé nůžky, pinzetu, digitální teploměr, ubrousky po štípnutí hmyzu, náplasti….
3. cena - Kniha o těhotenství a dítěti 4. vydání  od autora Doc. MUDr. Antonína Pařízka, CSc. 

Il Tutto je značka kabelek pro sebevědomé moderní maminky, pro ženy, které chtějí praktickou tašku na kočárek se vzhledem elegantní krásné kabelky. Il Tutto znamená v italštině „všechno". A kabelky Il Tutto byly navrženy tak, aby se do nich vešlo opravdu všechno, co maminka a dítě potřebují. Víme, že i maminky touží po vkusné elegantní kabelce. Il Tutto kabelky jsou vyrobeny z jemné italské kůže nebo kvalitní koženky a mají důvtipné vnitřní uspořádání, které umožní každé ženě mít věci pro dítě v tašce, se kterou je radost chodit ven.

Když máte malé dítě, potřebujte věci, které jsou jednoduché na ovládání, praktické a účelné například Melorescue taštičku od značka MELOBABY, kde máte po ruce všechny potřeby pro ošetření malých bolístek vašeho dítěte.

Zároveň značka MELOBABY – nabízí dokonalou přebalovací tašku,  jedinou do které se vejde vše co potřebujete k přebalení svého dítěte. Praktičnost a lehkost (snadnost), s jakou se taštička promění v přebalovací podložku vás překvapí.  Melobaby – přebalovací podložka + taška na plínky - je dokonalá, kompaktní a funkční pomůcka pro rodiče malých dětí. Díky unikátnímu designu vypadá Melobaby jako malá elegantní taška, která se snadno vejde do vaší kabelky.

IL Tutto - elegantní a praktické kabelky pro maminky,  MELOBABY - nejmenší přebalovací taška na cesty s miminkem, Pink Lining - kabelky pro maminky s osobitým stylem, PapaPod -  unikátní přebalovací tašky 3v1 a mnohem víc najdete v e-shopu na https://www.mimmo.cz/ . Nechte se inspirovat. E-shop Mimmo.cz je držitelem prestižního certifikátu  společnosti HEUREKA  Ověřeno zákazníky.