Soutěžte s námi o 3 permanentky na Bikram Yogu!

Soutěžte s námi o 3 permanentky na Bikram Yogu! - obrázek
Soutěžte s námi o 3 permanentky na Bikram Yogu! - obrázek

Začněte se zdravým životním stylem - nastavte si vaše tělo na správný detoxikační proces, zdokonalte jeho pružnost a zformujte jej jak před těhotenstvím, tak i po něm.
Připravili jsme pro Vás zajímavou soutěž o tři permanentky na hit letošní sezony „Bikram Yogu“.
Stačí odpovědět několik zajímavých otázek a výherní permanentka na Bikram Yogu může být Vaše.

O Bikram Yoze

Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které Vás dostane. Je to původní hot joga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme to, co funguje.

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.

Lekce Bikram Yogy je dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jogy (fyzické jogy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

Zakladatel Bikram Yogy je světově uznávaný učitel Bikram Choudhury. Tuto metodu přivezl v roce 1971 z Indie do Spojených států na pozvání americké Lékařské asociace a o dva roky později založil první ze škol “Yoga College of India.”

V současné době najdete v Praze dvě certifikovaná studia Bikram Yogy. Všechny permanentky a předplatné je možné uplatnit v obou studiích. Chab

Pokud máte zájem soutěžit, můžete ihned kliknutím na tlačítko Zodpovědět soutěžní otázky.

Výhry:

  1. cena 10 Dní pro začátečníky a 1. Měsíc pro začátečníky v celkové hodnotě 2 400 Kč
  2. cena 1. Měsíc pro začátečníky v celkové hodnotě 1890 Kč
  3. cena 2x 10 Dní pro začátečníky v celkové hodnotě 980 Kč

Permanentky jsou na neomezený počet lekcí vždy na dané časové období.

Více informací naleznete na www.bikramyoga.cz