Těhotenský kalendář - Vašich devět měsíců krok za krokem

Detailní průvodce Vašim těhotenstvím, který Vám umožní plánovat těhotenství krok za krokem a přitom Vám vznikne památka na jedinečné období, které se neopakuje. S našim těhotenským kalendářem nezapomenete na žádná potřebná vyšetření, která jsou doporučena Českou gynekologicko-porodnickou společností. Týdně budete e-mailem přehledně informovány o tom co se s Vámi a dítětem děje. Těhotenský kalendář můžete sdílet s ostatními těhotenskými kalendáři, rodinou či přáteli. Další možností je vytvoření hmatatelné památky na Vaše těhotenství v podobě fotoknihy. Pokud máte o tento kalendář zájem, stačí se registrovat nebo přihlásit.

Výpočet termínu porodu

Zadejte datum poslední menstruace do svého těhotenského kalendáře a klikněte na tlačítko „výpočet termínu porodu“ a pak již jen stačí plánovat Vaše těhotenství den po dni.

Editace

Vyplňte informace ve Vašem Těhotenském kalendáři které považujete za důležité, nebo které chcete, aby byly zachovány ve Vaší fotoknize.

Profilová fotka

Nahrajte Vaši fotografii nebo profilovou fotografii Vašeho miminka. Pokud tak neučiníte, těhotenský kalendář nahraje automaticky univerzální fotografii.

Sdílejte kalendář

V této kolonce si můžete navolit oprávnění možnosti sdílení s ostatními těhotenskými kalendáři, rodinou či přáteli.

Plánování

S těhotenským kalendářem plánujte a zaznamenávejte si všechny pocity a stavy, které Vás budou během těhotenství provázet. Vznikne Vám tak hmatatelná památka na Vaše těhotenství.

ZALOŽIT TĚHOTENSKÝ KALENDÁŘ