Soutěž o balíček plný zdraví

Soutěžte s námi o balíčky, které zásobí vitamíny celou rodinu a podpoří Vaší imunitu!

Na 3 výherce čeká balíček v hodnotě 1000,- Kč od firmy Farmax, který obsahuje: 
  • FolGravid
  • Preventan Quattro s citronovou příchutí – Novinka
  • Preventan Junior
  • Ostropestřec Plus Farmax
  • Vitamin C + Zinek šumivé tablety
  • Dárek

Soutěžit můžete ZDE

od 22. 9. do 7. 10. 2016

 

FolGravid®

FolGravid® Je doplněk stravy navržený na míru budoucím i novopečeným maminkám (je určen pro období těhotenství i kojení). Díky svému výjimečnému složení, které je charakterizováno obsahem jen toho nejdůležitějšího, a to nezbytné kyseliny listové a 70% kyseliny dekosahexaeové (DHA) z kvalitního rybího oleje, FolGravid® přispívá k zajištění normálního průběhu těhotenství. 

 

 

 

Prevetnan® Junior

K posílení dětské imunity je určen Prevetnan® Junior. Jedná se o tablety s jahodovou příchutí a je určen pro dlouhodobé užívání. Vedle ProteQuinu® a vitaminu C, je Preventan® Junior navíc obohacen o inulin, vlákninu původem z čekanky.

 

 

Preventan® Quattro

Když naše imunita dostává zabrat, je vhodné sáhnout po Preventanu® Quattro, který je také určen pro akutní užívání. Vedle ProteQuinu®, beta-cyklodextrinu, vitaminu C je Preventan® Quattro navíc obohacen o laktoferin. Díky svému složení působí Preventanu® Quattro čtyřnásobnou silou. Produkt je v nabídce ve dvou variantách, s eukalyptovo-mátovou příchutí a s příchutí citronovou.

 

 

Ostropestřec

 Vysoký obsah silymarinu (200 mg v 1 kapsli) je v tomto přípravku doplněn o cholin a extrakt z klanoprašky čínské. Jedná se o unikátní kombinaci látek. Trojitá síla ostropestřce mariánského, klanoprašky čínské a cholinu podporuje normální činnost jater. Doporučené dávkování je 1 tobolka denně.