Soutěž o chytrý miniteploměr iThermonitor

Soutěžte s námi o chytrý teploměr iThermonitor a několik dalších cen!

Na 3 výherce čekají tyto výhry:

1. cena - teploměr iThermonitor a Kniha o těhotenství, porodu a dítěti

2. cena - sleva 1000,- Kč k nákupu na stránkách Raiing.cz

3. cena - sleva 500,- Kč k nákupu na stránkách Raiing.cz

 

Soutěžit můžete ZDE od 1.3. do 15. 3. 2017

 

iThermonitor je certifikovaný zdravotnický teploměr z netoxického materiálu. Na rozdíl od klasického či bezkontaktního teploměru se s tímto chytrým zařízením zcela vyhnete pravidelnému a často komplikovanému měření teploty u dětí. Teploměr zvládne sledovat tělesnou teplotu malého pacienta po celou dobu sám a o jejím průběhu vás bude dostatečně informovat.

Zařízení stačí umístit co nejblíže do podpaží pomocí přiložených náplastí tak, aby se čidlem dotýkalo pokožky. iThermonitor je nejen drobný, ale také opravdu lehký. Ani malým neposedům tedy nebude bránit ve volném pohybu nebo v bezstarostném spánku. Stejně tak ani vy se nemusíte obávat v poklidu usnout. O vše se postará aplikace ve vašem smartphonu nebo tabletu, která vás upozorní na náhlé zvýšení teploty či horečku.

Jak to vlastně funguje a co budete potřebovat?

Chytrý mini teploměr funguje jednoduše přes staženou aplikaci ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu, připojenou pomocí Bluetooth. Podporován je jak operační systém Android, tak Apple. V aplikaci si zřídíte svůj účet, do kterého se budou ukládat veškeré naměřené hodnoty. Zároveň můžete vkládat vlastní poznámky (např. o podávaných lécích) nebo nastavit upozornění na překročení určité teploty nemocného dítěte. Celkové záznamy, které se automaticky ukládají, jsou skvělým nástrojem nejen pro vlastní přehled o průběhu nemoci, ale vytištěné informace určitě ocení také vyšetřující lékař.

Kam a jak teploměr správně umístit?

Umístění iThermonitoru pomocí přiložených náplastí není žádná věda. Nutné je jen zvolit doporučené místo a to v blízkosti podpaží a v bezprostředním kontaktu s kůží. Chvilková důslednost tak bezesporu vydá za opakované a komplikované měření s klasickým teploměrem.

Pokud už teplotu měřit nepotřebujete, jednoduše zařízení jemně odlepte. Mějte ale na paměti, že iThermonitor je sice voděodolný, ale nikoli vodotěsný, takže žádné agresivní odstraňování vodou! V opačném případě se nemusíte obávat ponechat teploměr po celou dobu nemoci.