AVENT

AVENT a správná hygiena


Správná hygiena má v péči o novorozeně nezastupitelné místo. Špatně omyté lahvičky, dudlíky, odsávačka i ostatní potřeby mohou v žaludku miminka způsobit nepříjemné pocity, případně i průjem. Abychom vám pomohli s péčí o vaše miminko, doporučujeme vám parní sterilizaci v elektrickém sterilizátoru nebo sterilizátoru do mikrovlnné trouby.

24Parní sterilizace je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dokonale zničit všechny bakterie. Obdobný princip sterilizace se používá i v nemocnicích.

Intenzivní teplo z horké páry zničí během chvíle všechny bakterie. Vnitřní mřížka je speciálně navržena tak, aby bylo možno sterilizovat odsávačku mateřského mléka ISIS včetně příslušenství.

AVENT přenesl parní sterilizace do nové úrovně. Nový elektrický parní sterilizátor IQ 24 rodičům nabízí více variant, pohodlí a větší flexibilitu.

V současné době je to nejdůmyslnější a nejsnadněji ovladatelný sterilizátor na trhu.
 
Sterilizuje najednou až šest lahví AVENT.
 
Sterilizátor iQ 24 pracuje ve dvou cyklech:
 
Cyklus 1 - sterilizace 6 minut a v neotevřeném sterilizátoru udrží obsah sterilní až 6 hodin.
 
Cyklus 2 - udrží obsah sterilní až 24 hodin. Sterilizační cyklus se neustále opakuje, takže lahvičky jsou sterilní ve dne i v noci.  


iq24Nový parní sterilizátor Express II do mikrovlnné trouby s větší kapacitou pro 6 lahví AVENT, takže lze sterilizovat lahvičky po celém dni najednou.
Tento sterilizátor přináší výhody parní sterilizace s využitím mikrovlnné trouby. Stačí přidat 200 ml vody a teplo mikrovlnné trouby vysterilizuje obsah i ve dvou minutách.


 
Délka sterilizace podle výkonu mikrovlnné trouby:
2 minuty – 1100-1850 W 
4 minut – 850-1000 W
6 minut – 500-800 W 
 
Obsah zůstává sterilní až 24 hodin, pokud není sterilizátor otevřen. Sterilní pomůcky jsou připraveny ve dne i v noci.
Víko je zabezpečeno dvěma uzamykatelnými klipy. Bezpečná chladnoucí rukojeť na obou stranách sterilizátoru umožňuje snadnější manipulaci.
 


Kompaktní design je ideální pro cestování. Čištění je velmi snadné, sterilizátor lze mýt v myčce.

Lékaři doporučují sterilizovat pomůcky na krmení během prvních 12 měsíců života miminka. 


O katalog produktů Philips AVENT si můžete také napsat na [email protected]

Témata: