AVENT

NipletteTM

Ploché nebo vpáčené bradavky mohou být možným problémem pro ženy, které chtějí kojit.
Pomocí jemného savého podtlaku Niplette vytáhne bradavku ven do malého plastového kloboučku.

Niplette je revoluční vynález vyvinutý Douglasem McGeorfem FRCS, předním britským plastickým chirurgem.

Niplette se skládá z průhledné bradavkové formy s utěsněným krajem, připojené ke klapce a stříkacímu otvoru. Pracuje na základě jemného sání vpáčené bradavky. Rychlost sání je kontrolována ženou a záleží na tom, co je jí příjemné.

Niplette funguje, protože vytrvalé sání jemně natahuje mlékovodné kanálky, které udržují bradavku uvnitř. Prsní funkce nejsou ovlivněny, protože se kanálky vůbec nedělí a maminka může kojit.

Poznámka: Jakékoli obrácení, které nejsou vrozené, ale objevily se v nedávné době, by měly být okamžitě konzultovány s lékařem ještě před použitím Niplette.


Klinicky dokázáno

Klinické testy byly provedeny na Niplette ve Velké Británii, Francii a Holandsku. Všechny úspěšně prokázaly, že Niplette dosáhne trvalé opravy plochých a vpáčených bradavek, i přesto, že tento problém trvá od puberty, nebo byl výsledkem operace ňader za účelem zmenšení nebo zvětšení. Pokud nebyla podstoupena operace ňader, těhotná žena, která byla přesvědčena kojit, bude úspěšně kojit.

Snadnější kojení

Niplette se může používat v prvních šesti měsících těhotenství a to ženou, která je přesvědčena, že kojení pro ni může být později obtížné. Jestliže prsy jsou příliš citlivá během těhotenství, může být použit po narození dítěte a to pouze na několik minut před každým krmením. Niplette vysaje bradavku a umožní miminku ji přidržet snadněji. Používání po několik prvních dní pomůže ustálit kojení.

Pokud jsou zásoby mléka bohaté, sání přes Niplette bude zhoršené. Ale v tento čas miminko bude zvyklé na krmení a bude schopné vysát bradavku samo. Pokud už je odkojeno, je možné použít Niplette k dosažení trvalého výsledku.

Dostupná v balení po jednom nebo po dvou kusech.