Mateřské mléko - zázrak přírody

Mateřské mléko - zázrak přírody - obrázek
Mateřské mléko - zázrak přírody - obrázek

Mateřské mléko - zázrak přírody

Nová generace mléčné kojenecké výživy

HiPP BIO Combiotic®

HiPP HA Combiotic®

Mateřské mléko je zázrak přírody - tomuto zázraku jsme zase o krok blíž.

Mateřské mléko je optimální výživou pro kojence. Svým jedinečným složením poskytuje dětem vše, co potřebují pro zdravý vývoj. Obsahuje všechny důležité živiny, polynenasycené mastné kyseliny, probiotické kultury mléčného kvašení a prebiotickou vlákninu k podpoře zdravé střevní mikroflóry, která hraje klíčovou roli při rozvoji funkce zažívacího traktu a imunitního systému.

Probiotika se usidlují ve střevech, kde potlačují patogenní zárodky. Prebiotika slouží jako přirozený zdroj energie pro probiotika a tím ovlivňují rozmnožování těchto prospěšných bakterií.

Na základě nejnovějších poznatků z výzkumu mateřského mléka vyvinuli vědci z oddělení pro vývoj dětské výživy společnosti HiPP novou generaci mléčné kojenecké výživy – HiPP Combiotic®, která je určena pro zvláštní výživu dětí.

graf

HiPP BIO Combiotic® obsahuje unikátní kombinaci  prebiotik a probiotik podle vzoru mateřského mléka, navíc je v BIO kvalitě.

Mléčná kojenecká výživa HiPP Combiotic® je dostupná na trhu od května 2011. Pro děti od ukončeného
6. a 9. měsíce věku je určena pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotic® a HiPP 3 BIO Combiotic® s obsahem probiotik, prebiotik a omega-3 mastných kyselin. Hypoalergenní pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP HA2 Combiotic® je vhodná zejména pro děti ohrožené alergií.

HiPP Combiotic® Jako prebiotickou složku používá osvědčené galaktooligosacharidy, které se získávají
z laktózy a podporují zdravou střevní mikroflóru. Dále exkluzivní probiotikum Lactobacilus fermentum hereditum®, které je izolováno z mateřského mléka a patří
k prvním bakteriím, které osidlují zažívací trakt. Na základě současných vědeckých doporučení obsahuje mléčná kojenecká výživa HiPP Combiotic® rovněž cenné mastné kyseliny (DHA a AA), které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk.

K výrobě mléčné kojenecké výživy HiPP BIO Combiotic® navíc využíváme více jak 50-ti leté zkušenosti s BIO produkcí.

Inspirováni zázrakem mateřského mléka přinášíme novou generaci mléčné kojenecké výživy, navíc v BIO kvalitě.

logo

Témata: