Soutěž o lékařskou péči v Evropské oční klinice Lexum

Soutěž o lékařskou péči v Evropské oční klinice Lexum - obrázek
Soutěž o lékařskou péči v Evropské oční klinice Lexum - obrázek

„Nechat si vyšetřit zrak? Proč? Vždyť brýle nenosím!“ říkáte si. Ale nechat si vyšetřit zrak by měl jednou za čas každý z nás a zjistit tak, jak na tom s očima opravdu je.


Evropská oční klinika Lexum přináší všem čtenářům Porodnice.cz třetí kolo jedinečného MARATONU 5 SOUTĚŽÍ, ve kterých je možné vyhrát vstupní vyšetření očí a slevy na laserové korekce zraku.


Lékařský tým Evropské oční kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum sta tisíce vstupních prohlídek vyšetření zraku, více než 20 000 laserových zákroků a na 70 000 operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.


Díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu klinika poskytuje široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.


Pobočky Evropské oční kliniky Lexum jsou dnes otevřeny ve všech větších městech ČR.


Tak neváhejte, zapojte se do našeho MARATONU soutěží a navštivte kliniku ve svém městě!


Kdy a o co soutěžíme?


• Právě dnes můžete začít soutěžit o 1 x poukaz na 10% slevu na laserovou korekci zraku v hodnotě 5 200 Kč v případě obou očí.
   
Tato soutěž trvá od 4. 7. do 17. 7. 2011.


Další soutěžní kola proběhnou:  • 4. kolo – od 5. září 2011

o 50% slevu na laserovou korekci zraku v hodnotě 26 000 Kč (v případě obou očí)  • 5. kolo – od 3. října 2011

o 10% slevu na laserovou korekci zraku v hodnotě 5 200 Kč (v případě obou očí)