Soutěž o sourozenecký kočár ABC Design Zoom v hodnotě 26 659 Kč

Soutěž o sourozenecký kočárek Zoom  - obrázek
Soutěž o sourozenecký kočárek Zoom - obrázek

Dvojnásobná zábava! 
Sourozenecký kočárek Zoom dává dětem nový rozměr!

Radost, kterou pociťují rodiče při narození dvojčátek nebo dalšího malého sourozence, je jednoduše nepopsatelná. Dvojnásobné štěstí s sebou ale přináší také nové výzvy. Význam dětského kočárku v každodenním životě rodiny je tak důležitější než kdykoliv předtím.

Zapojte se do naší soutěže

a můžete vyhrát kočárek pro sourozence

v hodnotě 26 659 Kč!

Kočárek Zoom vám pomůže zachovat si svobodu a flexibilitu, která je pro vás tak důležitá. Podle věku dětí můžete libovolně kombinovat sedačku, korbičku a autosedačku. Díky otočným kolům je kočárek Zoom velmi snadno ovladatelný, jeho kompaktní design si poradí i v těch nejužších místech a pomocí několika hmatů ho přeměníte na cestovní systém nebo složíte na minimální rozměry.

Pro Vaše děti bude kočárek Zoom tím nejkrásnějším místem, odkud budou moci společně objevovat svět. Během jízdy se mohou na sebe dívat, společně se smát, pozorovat vás nebo si jen tak sami pro sebezkoumat okolní svět.

Kvalitní materiály a zpracování jsou charakteristické pro ušlechtilý vzhled kůže modelů Style Design s ručně vyrobenými držadly a ochrannými oblouky, štítky a dalšími originálními aplikacemi se vzhledem kůže.

Melanžové látky z kvalitní příze ve stylových barvách od světle šedé, výrazné hnědé až po tmavou antracitovou propůjčují modelům Style Design jejich jedinečný charakter.

Řada mezinárodních ocenění zdůrazňuje, jak jsou kočárky ABC Design oblíbené rodiči a dělají tak z něj každodenního pomocníka ve všech možných ohledech. V mezinárodní anketě na webu Lovedbyparents.com trumfl ZOOM více než 100 značek z celého světa a získal zlato v kategorii "Nejlepší Double kočárek pro rok 2015".

Více se dočtěte o sourozeneckém kočárku ZOOM zde:

http://www.abc-design.de/cz/produkty/sourozenecke-kocarky/zoom.html