AVENT

Pomáháme maminkám déle kojit  Všichni si uvědomujeme, že kojení má nenahraditelné výhody. Lékaři doporučují mateřské mléko jako ideální výživu v prvním roce života, od 6. měsíce doplněné o tuhou stravu. Maminky dnes často musí spojit kojení s dalšími aktivitami a povinnostmi. Také si přejí zapojit do krmení svého miminka i další členy rodiny.  Pro tento účel vyvinul Philips AVENT odsávačku mateřského mléka ISIS.

Odsávačka mateřského mléka Philips AVENT ISIS pomáhá odsávat jemně a efektivně. Má patentovanou masážní vložku s výstupky ve tvaru okvětních lístků, které přirozeně napodobují sání vašeho miminka. Můžete kojit tak dlouho, jak vám to bude oběma vyhovovat.

Odsávačka mateřského mléka Philips AVENT ISIS maminkám pomůže lehce odsát mléko z prsu přímo do lahví AVENT nebo do jednotlivých předsterilizovaných VIA pohárků k uskladnění v lednici nebo v mrazáku.

Odsávačka ISIS pracuje rychle, jemně a tiše bez potřeby elektřiny nebo baterií.

V klinických pokusech byly porovnávány přímo maminkami v porodnicích elektrické odsávačky s odsávačkou Philips AVENT ISIS. Porovnávalo se dle úlevy

po použití, dle velikosti podtlaku a dle celkového pohodlí při odsávání. Na konci pokusu, kdy byla maminkám dána možnost vybrat si mezi elektrickou odsávačkou a odsávačkou ISIS, dalo 64 % maminek přednost odsávačce Philips AVENT ISIS.

Tajemství úspěchu je v kombinaci silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení.

Odsávačka Philips AVENT ISIS je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem pro revoluční design, pro jednoduchost a lehkost odsávání a hlavně pro vyšší efektivitu odsávání než mají ostatní odsávačky.

Odsávání je jemné a bezbolestné, odsávačka Philips AVENT ISIS vám pomůže překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy či popraskané bradavky.Často kladené otázky při odsávání mateřského mléka:

  • Kdy mohu začít odsávat mléko?

Mateřské mléko je možné odsávat od začátku jeho tvorby. Používání odsávačky mateřského mléka je vhodné konzultovat s odborným lékařem.

  • Budu umět mléko odsávat?

Odsávání mateřského mléka je nejlépe předem vyzkoušet. Používání odsávačky AVENT ISIS je jednoduché a přirozené, takže již velmi brzy budete správně odsávat.

  • Jak dlouho trvá odsávání mateřského mléka?

V průměru budete potřebovat 10 minut k odsání 60 až 120 ml mléka. Tato doba je pouze orientační a v jednotlivých případech se může lišit.

  • Jak dlouho lze skladovat mateřské mléko?

V lednici vydrží odsáté mateřské mléko 24 hodin, v mrazáku až 3 měsíce. Jednou rozmrazené mléko se již nesmí znovu zmrazovat.