AVENT

AVENT - krmení lahvičkou

Kojení znamená pro vaše miminko nejlepší začátek života.

V případech, kdy není kojení z určitých důvodů možné, přichází na řadu antikolikový dudlík AVENT. Dudlíky jsou vyráběny z měkkého a slabého silikonu.

Žebrování je prodlouženo a dudlík je celkově o něco vyšší. Těsnící lem je snížen. Tyto novinky zaručují stálost tvaru dudlíku.

Dudlík AVENT je navržen a vyroben tak, aby miminku poskytoval co nejlepší náhradu za maminčin prs. Dovolí vám bez problémů střídat kojení s krmením z láhve.Kojenecká lahvička AVENT

Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik miminko vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.Dudlík AVENT

Široký tvar měkkého dudlíku nutí miminko zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení.

To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Klinické pokusy* provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.Antikolikový dudlík AVENT pro kojenecké lahvičky

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. 

 Soutěž

Čemu předcházíte používáním kojeneckých lahviček AVENT?Odpověď můžete najít  na www.detskagalaxie.cz Správné odpovědi posílejte na adresu [email protected] do pátku 29. 6. 2007.

5 vylosovaných výherců získá AVENT láhev 125ml + šidítko.

Jména výherců zveřejníme v úterý 3. 7. 2007 na webových stránkách www.porodnice.czEva Čejková